Home » Missing Alumni

Missing Alumni

Those on this list are alumni for whom we no longer have current addresses or contact information.

HAZEL M. SNEADE HUFF ’28
JAMES BYRNE ’31
ANTHONY SACCA ’31
EMILY RITCHIE ’33
GERTRUDE M. BARCKLOW BENGEL ’35
EDMUND MCDONALD ’35
LILLIAN RAFFERTY REINHART ’35
RUTH T. CONNER ZANE ’35
CATHERINE E. CURRAN BUTRICA ’36
EDWARD J. MULCAHY HAYES ’36
MARIE B. CURRIE KOPESKY ’36
MARY GROSS MCCONNELL ’36
JOHN D. REILLY ’38
TERESA M. CONWAY ’39
GERALD F. DEAL ’39
MARGARET D. SCHUSTER FOWLER ’39
GERARD T. RODGERS ’39
VINCENT J. CONNER ’40
CHARLOTTE FAULK DUUSS ’40
JOHN UNDERWOOD ’40
ELEANOR CASEY ’41
VIRGINIA GOLDTHORP LYONS ’41
JOSEPH TOAL ’41
ROSE MARY MC CANN CITRO ’44
CATHERINE MURPHY SKILL ’44
MARGARET DDOUGHERTY DICK ’45
RAYMOND HAFNER ’45
BERNICE MANFREDI KELLEY ’46
MARIE DELOURDES ’47
PEGGIE STILES ANGUS ’48
RICHARD PHELPS ’49
CATHERINE COMLEY ’50
FLORENCE MCGUCKIN ’50
Elaine McKenna Angeline ’51
Elizabeth Churchill Caruso ’51
Eleanor Brennan McMichael ’51
PATRICIA KEEGAN ’52
ARNOLD OTTEN ’52
Mary Pat Hanley ’53
Tom Lindsay ’53
CHARLES NEILIO ’53
Joe Mannion ’54
Margaret Poyatt ’54
Mary Lou Curren Stover ’54
Rosalie Phelan Van Fossen ’54
MADELYN STILES DORRIS ’55
ANGIE E. Marinari Glanti ’55
JACQUELINE BECKETT SCANLON ’55
EUGENE WACHTER ’55
MICHAEL P. ANGELASTRO ’56
John Dailey ’56
JOAN DERRY ’56
MICHAEL DOWNEY ’56
DOROTHY S. SHELDON HEIM ’56
John Alessi ’57
Rose Myers Beaver ’57
CHRISTY Brett BURK ’57
Philip Cinelli ’57
Cloud ’57
Dorothea Lorber Dickerson ’57
Catherine Duer ’57
Mary Ann Fellows ’57
Thomas Fitzpatrick ’57
Celeste Suplee Gottsch ’57
ANNA F. MCINTYRE KENNEDY ’57
MARY KENSLER ’57
DONALD R. BARTH ’58
MARY ELLEN HAMMEL DUNN ’58
Dot UZZO Lind ’58
ANNE MCGOWAN MCINTYRE ’58
MARY LOUISE DICKSON MCWILLIAMS ’58
Richard Borski ’59
EMILY CAPPOLA ’59
MARIE BANKS ’60
HELEN FRAZIER COOK ’60
JUDITH ANNE DEBELLIS ’60
ROBERTA SCHMIDT REEVES ’60
CATHERINE T. STAPLETON SIGMUND ’60
PAUL VANDER STRAETEN ’60
ALEX BELLENGHI ’61
NELLIE FINAN ’61
ESTHER MANNION GLIGOR ’61
JAMES GREENWOOD ’61
CARL HAAF ’61
WILLIAM HEIM ’61
Dorothy Hindsley ’61
JUDITH BUTLER LAWRENCE ’61
ALBERT RIVIELLO ’61
Donna Thomson ’61
PATRICIA SWEENEY WALKER ’61
JUDITH CONE FISHER ’62
JOHN MACLENNON ’62
ROBERT STOLTZ ’62
GARY CREEK ’63
MARY PINTO DUNN ’63
MARTHA BARNETT ESHER ’63
Kathy Pescatore Fiordelise ’63
Frank Klimitas ’63
JOAN MCKENNA PINO ’63
Rodger Richael ’63
Mary Provine Smith ’63
BARBARA TALUCCI THIEL ’63
Rosemary Selsafani Cirina ’64
DAN DIFABIO ’64
WOODROW DOOLEY ’64
KATHY BIRMINGHAM FENUTA ’64
KAREN GARTNER ’64
JAMES GEARHART ’64
Marsha Davis Leo ’64
BOB LEO ’64
JOSEPH MOSELEY ’64
DENNIS MOZIER ’64
ELLEN VANDERSTRAETEN OCFEMIA ’64
DAN ORBANUS ’64
James Peel ’64
ROBERT ZANE ’64
JUDY BOTLEY DELANEY ’65
ANNA M. CERWONKA GENTILE ’65
MARIE VELNOSKY HAMILTON ’65
Ellen McGovern Hargan ’65
WILLIAM HICKS ’65
DOLORES DEPALMA OLSEN ’65
PATRICIA PAPE ’65
FRANK SCHMITT ’65
MARY VIVEIROS ’65
Roberto Canessa ’66
JOHN F. GILLIGAN ’66
Sam Pierman ’66
MARIE CLAYTON ’67
Kathleen Crowley McBride ’67
JEANNE MUEHLHAUSER McCartney ’67
Betty Jane Chomeill Moulton ’67
Bill Seville ’67
Regina Laskowski Smith ’67
Pat Carrigan Steele ’67
Kanoelani Chiomento Valdvia ’67
Bill Van Tassel ’67
LINDA DEACON BURRINGTON ’68
LILLIAN CONNELLY ’68
KAREN KUREK LYNCH ’68
EILEEN J. LICARDELLA MARKELLOS ’68
THEODORE A. ALLEN ’69
LORRAINE NEIMAN CONWAY ’69
PATRICIA A. MALTMAN FINCH ’69
THERESA HICKS ’69
BRUCE HOOVER ’69
JOSEPH KEARNEY ’69
MERRILL L. LONG ’69
DIANE WASILUK ’69
CHRISTINE COCOZZA ’70
PATRICIA DONOVAN ’70
ALBERT FILO ’70
CONNIE A. LARKIN MORRIS ’70
ALICE B. SPRAGUE NEWMAN ’70
WILLIAM D. PADGETT ’70
MICHAEL F. STANDISH ’70
CHRISTINE WISNIEWSKI ’70
MIKE BITNER ’71
KATHY MAGUIRE BRUGGMAN ’71
RAYMOND BURR ’71
REGINA WELSH DEARBORN ’71
BILL DOYLE ’71
DENNIS M. ELLENA ’71
MARY BARRON GILES ’71
MICHAEL C. HAPSMITH ’71
DEBBIE MACLENNON HODGES ’71
DENISE COLLINS KERSHAW ’71
CLAIRE O’LEARY ’71
DOLORES MATYASKI OWENS ’71
PATRICIA TOAL RICHARDSON ’71
KEN RIZZO ’71
JOSEPH SCHAFFER ’71
FRANK STANDISH ’71
Jim Matlock ’72
MIKE PIECHOSKI ’72
Beverly Walker Allen ’73
Tim Donald ’73
VALERIE A. LIPSETT GREEN ’73
Debra Moody Schultz ’73
FRANK BRENNAN ’74
MARY JARRET DIPATRI ’74
ROXANNE DONATUCCI ’74
MICHAEL FEENEY ’74
Mary Ann Gambogi Heck ’74
DIANE HOPE HNATYSHYN ’74
DEBRA BRITTON MORAN ’74
MAUREEN MURPHY ’74
KATHLEEN DZIUNYCZ POKOLO ’74
CATHERINE MENEWITCH PORRECA ’74
Kim Stinsman Ward ’74
VALERIE JACOBS WATSON ’74
AGNES McGlade Berenato ’75
PAUL CERKEZ ’75
FRANK LONG ’75
Jerry McDevitt ’75
Pat Ormaton ’75
CATHY PASQUINO ’75
CONNIE ALKONS BURGER ’76
JIM CARTY ’76
DEBBIE CARNEY FIDELL ’76
ELAINE HARKINS ’76
DEBORAH KIPER ’76
NEIL MCINTYRE ’76
CHERYL DEMO MORRIS ’76
RON RHEN ’76
RITA SHELLY ’76
ANDREA PROTO SPRAGUE ’76
MARGARET SPRAGUE ’76
John ADAMSKI ’77
HEIDI BONAVENTURE ’77
MICHAEL CLAY ’77
JOEL DEMPSEY ’77
LOUISE MAGAZZU ’77
THOMAS McCALL ’77
JOHN PEARCE ’77
ANNE EGAN Sanders ’77
EDWARD BELL ’78
MARY GIGANTE BENEDTTI ’78
MARK CATTERALL ’78
JOHN B. COLE ’78
MICHAEL CROWLEY ’78
DONNA MACQUEEN ’78
ELIZABETH ANN RYDER MCHUGH ’78
DONNA M. KELLEY MEHALCHICK ’78
EILEEN POLLACK ’78
Frank Pontillo ’78
JAMES E. QUILAN JR. ’78
JANE N. MIDUSKI SINCLAIR ’78
CAROL P. ALKONS ’79
BERNADETTE M. DORSEY BARKER ’79
KATHLEEN CURTIS BLAYLOCK ’79
JOSEPH BONAVENTURE ’79
PATRICIA DEFONCE ’79
FRANCES ABBOTT DRILL ’79
JOANNE GALANTE ’79
FRANCES GENTILE ’79
THOMAS L. MAHAN ’79
Mark McGinn ’79
ALFRED B. MONOSTRA ’79
JUDITH K. LISCAVAGE NEILIO ’79
LINDA PEARCE ’79
MARYANN PORCH ’79
DONNA ROBERTSON ’79
Linda Gonzales Wise ’79
ADA BURKE ’80
SUSAN CARR ’80
COLLEEN COURANT ’80
JEAN EGAN ’80
MICHAEL HAWLEY ’80
Nancy Uebele Horsnell ’80
Joseph Kennett ’80
FRANK SANTORO ’80
HARRY WALKER ’80
DIANE KATZINER BRENNAN ’81
LORI BURKE ’81
JOHN MAIER ’81
JOSEPH MARAZZI ’81
LAURALEE MATTSON ’81
ROBERT MCCARTHY ’81
MIKE NOLAN ’81
LISA M. MCMICHAEL COSTA ’82
JOHN DEMPSEY ’82
RAYMOND J. DICK ’82
LISA GOLDSCHMIDT ’82
JOSEPH A. HODSON ’82
WILLIAM FRAN LEACH ’82
THOMAS D. MCCARTHY ’82
JOSEPH PITTS ’82
FRANK SANTO ’82
Thomas Worstall ’82
JOHN BURKE ’83
MICHAEL BURR ’83
DIANNE CAMERON CAMERON ’83
MONICA V. HAAS CARBONE ’83
MICHAEL DICK ’83
KEVIN EMERY ’83
ANDRE FILLUS ’83
FRAN FINA FINA ’83
LOU GAMBERDELLA ’83
Lisa Hicks ’83
Ann Darpino Lawrence ’83
ROBERT MCCARTNEY ’83
MOLLY MCLANE ’83
DENISE MORRANEY ’83
KAREN MATT NICHOLS ’83
DAWN T. READ ’83
JACQUELINE RENT RENT ’83
KIMBERLY ROBERTS ’83
SUSAN SAYLOR ’83
MICHELLE MCKEOWN THOMASSON ’83
ANDREA H. VILLARE ’83
Carolyn Davis Welty ’83
ARTHUR N. WEST ’83
KELLY A. CONNELLY ’84
MICHELLE JONES ’84
DONNA MCCARTHY ’84
PATRICIA KUPCHA BACTCHELOR ’85
WILLIAM CLAY ’85
CHRISTINA DiSILVESTRO ’85
LEO DUBLER III ’85
MARY FLYNN GALLO ’85
Carol Gambale ’85
ROBERT GARDINER ’85
SARAH MCDONALD ’85
THOMAS ORZECHOWSKI ’85
TIMOTHEA DRAHAM PACANA ’85
MARYANN REVELLI ’85
MICHELE SANTO ’85
CHERYL LANDI Stringer ’85
MIKE TRUDNAK ’85
PATRICIA GUSSEN Zelvis ’85
GINA SARROCCO ABEL ’86
SUSAN BURLEIGH ADAMS ’86
MARK A. VANMATER ’86
TRAVIS WILLIAMS ’86
ARLENE R. BROMMUND ’87
LINDA RHODA CHENEY ’87
ANTHONY CIANCI ’87
SCOTT COUGHLIN ’87
SUSAN GILLIARD ’87
JOANNE HAMPTON ’87
TRACY A. WUNSCH PISCOPO ’87
PATRICK SCANLON ’87
KAREN APRILETTI ’88
CHRISTOPHER DELUZIO ’88
EDWARD DONAHUE ’88
JEFFREY LEE ’88
MICHELLE MCNELIS Lieze ’88
CHRISTOPHER M. MCINTYRE ’88
SUZANNE K. O’CONNOR MCNamara ’88
JOSEPH PALUMBO ’88
SHARON SABO ’88
CHRISTINA VIVEIROS ’88
NICOLE WILLIAMS ’88
ELIZABETH MCINTYRE ZAMINSKI ’88
ANGELIQUE K. AVANZATO ’89
MICHELE A. PATTERSON BARBACANE ’89
JIM J. BATTERSBY ’89
BILL BYRNES ’89
JENNIFER GRYCKIEWICZ Carter ’89
MICOLA DIFRONZO ’89
ANTHONY DISILVESTRO ’89
JACQUELINE A. FISCHER ’89
COLLEEN FITZGERALD ’89
ANASTASIA RUSSIAN HOJNOWSKI ’89
TARA JOHNSON ’89
DAVID KINIRY ’89
JOE MANZONI ’89
JOSEPH MAYS ’89
KEN METZGER ’89
JOSEPH OCHIPINTI ’89
JOSEPH O’CONNELL ’89
JONELLE PERSICHETTI ’89
DANA MARIE PINTO ’89
MARIE ROSSITER ’89
DAVID W. SIGMUND ’89
DIANE M. SIGMUND ’89
DAN STOCKLIN ’89
LISA THOMAS ’89
TODD WALSH ’89
MARGARET YOUNG ’89
KATHLEEN BONSALL ’90
LAURA DELUZIO ’90
JOSEPH PETER KELLY ’90
JAMES LAVENDER ’90
MICHELE MENDELERO ’90
MICHELINE MEZALIS ’90
SHANNON HERMAN PATRICK ’90
CHRISTOPHER E. TOMLINSON ’90
CHRISTINA PALUMBO WATSON ’90
April WILLARD ’90
NICOLE A. ABATE ’91
MARK AESSANDRINI ’91
NELLIE BEAUFORD ’91
EDWARD BOSS ’91
HEIDI BRABAZON ’91
THOMAS DALEY ’91
BERNARD DEVERA ’91
STEFANIE GLIGOR ’91
Francie McWilliams Jeffers ’91
JENNIFER L. JOIE ’91
LAURA J. KINIRY ’91
BRIAN W. LEEDS ’91
KEVIN J MCCORMICK ’91
BRIAN STOCKLIN ’91
TOBY ANN TOMLINSON ’91
AIMEE WALSH ’91
TRACI BIEDERMAN ’92
JULIE BONSALL ’92
IAN BRAILSFORD ’92
BRIAN FITZSIMMONS ’92
WILLIAM GILLARD ’92
Susan Heim Kelly ’92
CHAD McGROARTY ’92
BRIAN ROMANO ’92
CYNDI SANTACROCE ’92
KRISTEN SANTO ’92
JEFF SHATTUCK ’92
ERIC SHAW ’92
DANIEL SHEEHAN ’92
ELICIA TEAGUE ’92
HEATHER TROUPE ’92
JEFF VEKEMAN ’92
DANIELLE WALTERS ’92
NICOLE BRABAZON ’93
SANDRA BRIDA ’93
SCOTT BROADHURST ’93
JOHN CHAMBERS ’93
ANGELA GELSINGER ’93
DEBRA GRONEK ’93
MICHAEL HOWEY ’93
RACHEL LUZAK ’93
PATRICIA O’CONNOR ’93
BILL PERANTEAU ’93
MARIANO PONZIO ’93
DAVID ROGERS ’93
ANNA MARIA STITELER ’93
CATHERINE WILCZYNSKI ’93
HELEN BALLAK ’94
GLENN CUMMINS ’94
MARK DRUMHELLER ’94
ERIN ELIASEN ’94
Trina FERRINGO ’94
HELEN FLYNN ’94
TONYA GREGAL ’94
ROBERTA JONES ’94
KEITH KNIGHT ’94
KELLY MCDEVITT ’94
MARK MELORO ’94
DANA SMOLENSKI ’94
NICOLE TAYLOR ’94
JESSICA CARLINO ’95
JAIME CUMMINS ’95
DANA DAMIANO ’95
DEBORAH THOMSON Fana ’95
ALLISON FONDAK ’95
JOSEPH GORMAN ’95
SUSANNE MASSARO ’95
KEVIN MORAN ’95
SEAN MULDOON ’95
SEAN MULLEN ’95
JENNIFER MCCREA Regalbuto ’95
JOHN STOCKLIN ’95
ANNMARIE TROIANO ’95
NICHOLAS DANTONIO ’96
MATTHEW GINDELE ’96
KAREN GROGAN ’96
JESSICA HASSELL ’96
MEGAN KEYS ’96
SHAUN LANDERS ’96
CHRISTOPHER LIPENTA ’96
RITA MCGINNIS ’96
AMANDA NUCERA ’96
PETER TOLENTINO ’96
FRANCIS BOTTINO ’97
WILLIAM CHEW ’97
RYAN COGAN ’97
LILLIAN KERR ’97
DREW KINIRY ’97
ERIC LUEHMANN ’97
ROBERT MAI ’97
MICHELLE MCCREA ’97
JOE MCSHANE ’97
CHARLES MOAN ’97
JENNIFER OCHIPINTI ’97
PAUL REYES ’97
MARK AMATO ’98
PATRICK BOYLE ’98
MICHAEL MCDEVITT ’98
Brian Ward ’98
Joseph Candeloro ’99
Colleen Collins ’99
Kimberly Ellis ’99
Jennifer Esher ’99
Courtney Law ’99
Sean McClenachan ’99
Karen McGeehan ’99
Eileen Persia ’99
Jason Potter ’99
Eric Reyes ’99
Domenic Verechia ’99
Jamie-Lynn Ward ’99
Regan Weleski ’99
Len Blaylock ’00
Rose Cossabone ’00
Maryann Falcon ’00
Enrique Llata ’00
Jason Andrade ’01
JOSEPH ANGELINI ’01
Monica Balada ’01
Bill Boyer ’01
William Cox ’01
Chris Jones ’01
JACK MURRAY ’01
Alphonzo Thompson ’01
Shannon Burke ’02
Rita DiCesare ’02
Michael Falasca ’02
Alicia Juliano ’02
Mark Moffett ’02
Joseph Mullen ’02
Simone Salas ’02
Julielin Santangelo ’02
Stephanie St. Germain ’02
Tina Straub ’02
Ashley-Marie Dillon ’03
Janet Hill ’03
Indra Kapila ’03
Chris LaCroix ’03
Lauren Malinowski ’03
Nicole Nelson ’03
Jillian Sacchetti ’03
Mike Serock ’03
Josephine Stansbury ’03
Walt Stowman ’03
Joanie Williams ’03
Ian Ferguson ’04
Ashley Herner ’04
Natik Patel ’04
Eric Snyder ’04
Christopher Wright ’04
Adam Gianforcaro ’05

 
 
 
 
 
  • Facebook